Instalacja LPG Ełk

Jesteśmy specjalistami w branży autogazu działającymi na rynku już od 1992 roku. W naszym warsztacie przeprowadzamy profesjonalny montaż instalacji LPG na zlecenie klientów z Ełku oraz okolicznych miejscowości. Stosujemy najlepsze na rynku podzespoły do systemów zasilania gazem silników aut osobowych oraz dostawczych, które zarówno zakładamy, jak i serwisujemy. Trzymamy się najwyższych standardów jakości oraz wszystkich rygorystycznych norm bezpieczeństwa. Jednocześnie gwarantujemy sprawność działania i konkurencyjne ceny – zapraszamy do kontaktu!

Jazda autem z instalacją gazową jest ekonomiczna i ekologiczna!

Decydując się na współpracę z naszą firmą i zlecając montaż gazu w aucie, przede wszystkim będą Państwo oszczędzać pieniądze. Dzięki niższym cenom LPG w porównaniu do benzyny koszt wykonania takiej usługi stopniowo zwraca się przy każdym tankowaniu paliwa. W pewnym momencie instalacja zacznie na siebie zarabiać, a czas oczekiwania na ten moment uzależniony jest od jej ceny oraz orientacyjnych miesięcznych przebiegów. Jeśli chcą Państwo dokładnie ocenić opłacalność założenia systemu zasilania autogazem w swoim pojeździe, zachęcamy do kontaktu z naszym warsztatem!

Dodatkową korzyścią jest fakt, że po montażu instalacji LPG auto jest bardziej ekologiczne. Produktem spalania gazu jest głównie dwutlenek węgla oraz para wodna. W porównaniu do benzyny w spalinach znajduje się mniej cząsteczek stałych i tlenków azotu, co przekłada się na znacznie mniejsze zanieczyszczenie środowiska.

Dlaczego warto zlecić nam montaż gazu w aucie?

Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zakładania systemów zasilania silników gazem w pojazdach osobowych oraz dostawczych. Nasze instalacje składają się wyłącznie z nowoczesnych komponentów od cenionych w Polsce producentów, co gwarantuje ich ponadprzeciętną niezawodność oraz bezpieczeństwo użytkowania. Po zakończeniu montażu zajmujemy się profesjonalną kalibracją, dzięki której silnik auta pracując na LPG, zachowuje swoją pierwotną moc oraz elastyczność. Jednocześnie gwarantuje to brak negatywnego wpływ na żywotność jednostki napędowej!

Zapraszamy osoby z Ełku i okolic do zlecania montażu LPG w autach!

Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców chcących obniżyć koszt eksploatacji pojazdów firmowych. Usługi kierujemy m.in. do mieszkańców Ełku, gwarantując fachowy montaż gazu w aucie. Instalacja LPG zostanie założona sprawnie i zgodnie z najwyższymi standardami jakości, co potwierdzamy długą gwarancją. Jesteśmy otwarci na realizację nawet najbardziej nietypowych projektów – zapraszamy do kontaktu, podczas którego przygotujemy niezobowiązującą wycenę.